Radca prawny w sprawach o zawieszenie władzy rodzicielskiej.

W razie przemijającej przeszkody w wykonywaniu władzy rodzicielskiej sąd opiekuńczy może orzec jej zawieszenie. Zawieszenie będzie uchylone, gdy jego przyczyna odpadnie. Może mieć to miejsce na przykład w sytuacji wyjazdu rodziców zagranicę na czas wykonywania pracy. Wówczas ich władza może być zawieszona i powierzona na przykład dziadkom.

Kancelaria Kucharski Ruman Mikuła oferuje reprezentację przy prowadzeniu spraw sądowych o zawieszenie władzy rodzicielskiej. Prawnicy Kancelarii mają wieloletnie doświadczenie i pomagają przy prowadzeniu spraw sądowych. Poznaj pełną ofertę Kancelarii.

Usługi Kancelarii w ramach prowadzenia sprawy o zawieszenie władzy rodzicielskiej obejmują między innymi:

  1. Porady prawne.
  2. Sporządzenie i wniesienie wniosku do sądu.
  3. Uczestnictwo w rozprawach.
  4. Sporządzanie pism procesowych w trakcie postępowania.
  5. Napisanie i wniesienie apelacji od postanowienia.
  6. Uzyskanie klauzuli wykonalności postanowienia.
  7. Bieżące wsparcie Klienta w trakcie procesu o pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Podczas prowadzenia spraw o zawieszenie władzy rodzicielskiej szczegółowo badamy sytuację Klienta i szukamy najlepszej drogi do osiągnięcia korzystnego wyniku. Sprawy rodzinne są bardzo delikatne i mogą mieć wpływ na całe życie rodzica i dziecka. Zawsze zwracamy uwagę również na ten aspekt życiowy.

Kancelaria oferuje pomoc prawną w sprawach o zawieszenie władzy rodzicielskiej już od kwoty 1200 zł. Na życzenie Klienta umożliwiamy płatność w dogodnych i przystępnych ratach. Osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy prawnej w sprawach o zawieszenie władzy rodzicielskiej prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na poradę prawną z naszym prawnikiem +48794037857