Oferta dla przedsiębiorców

Oferta Kancelarii Kucharski Ruman Mikuła skierowana do przedsiębiorców obejmuje pełen zakres usług prawniczych towarzyszący prowadzeniu działalności gospodarczej. W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorcy spotykają się z szeregiem wymagań stawianych przez przepisy. Minimalizacja ryzyka prawnego przy prowadzeniu firmy to fundament do budowania stabilnego i szybko rozwijającego się biznesu.

Pomoc prawna dla biznesu obejmuje wszystkie jego formy, począwszy od jednoosobowej firmy a skończywszy na spółkach prawa handlowego. W ramach bieżącej praktyki zawodowej doradzamy firmom jak bezpiecznie i zgodnie z przepisami prawa prowadzić swój biznes.

Usługi Kancelarii obejmują także optymalizację podatkową oraz opracowanie kompleksowej analizy prawnej pod względem konieczności uzyskania pozwoleń lub spełnienia wymagań przez prawo przewidzianych. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają na podejście na szerokie spojrzenie na sprawy naszych Klientów.

Posiadamy bogate doświadczenie przy prowadzeniu spraw spółek prawa handlowego w postępowaniach rejestrowych przed KRS. Zakres pomocy obejmuje pełne wsparcie, począwszy od fazy planowania rozpoczęcia działalności, poprzez jej prowadzenie, skończywszy na likwidacji przedsiębiorstwa.